VTC Inwoning- en Voedseldienste, Personeel

VDK - Inwoning en Fasiliteite

Personeel

 

Postitel

IVD: bestuurder - Betsie Boshoff

Telefoon

+27 (0)16 910 3050

Faks

 

E-pos

22169156@nwu.ac.za

Ligging

Gebou 14K, G05 Vaaldriehoekkampus

 

Kampuskoshuise

Postitel

Inwoningsbeampte: Kampuskoshuise - Sebolelo Lempe

Telefoon

+27 (0)16 910 3206

Faks

 

E-pos

Sebolelo.lempe@nwu.ac.za

Ligging

Vaaldriehoekkampus

 

Postitel

Inwoningsbeampte: Kampuskoshuise - Johannah Montshonyane

Telefoon

+27 (0)16 910 3202

Faks

 

E-pos

Johannah.montshonyane@nwu.ac.za

Ligging

Gebou 14K, G05 Vaaldriehoekkampus

 

Faranani-koshuis

Postitel

Inwoningsbeampte: Faranani-koshuis -

Ntokozo Thapile

Telefoon

+27 (0)16 910 3052

Faks

 

E-pos

Nthokozo.thapile@nwu.ac.za

Ligging

Faranani-koshuis

 

Postitel

Inwoningsbeampte: Faranani-koshuis -  Magaret Rafuku

Telefoon

+27 (0)16 910 3052

Faks

 

E-pos

Magaret.rafuku@nwu.ac.za

Ligging

Faranani-koshuis

 

Administrasie

Postitel

Senior Admin Assistent: Karin Venter

Telefoon

+27 (0)16 910 3308

Faks

 

E-pos

Venter.karin@nwu.ac.za

Ligging

Gebou 14K, G01 Vaaldriehoekkampus

 

Postitel

Senior Admin Assistent: Tumi Mambo

Telefoon

+27 (0)16 910 3051

Faks

 

E-pos

Tumi.mambo@nwu.ac.za

Ligging

Gebou 14K, G04 Vaaldriehoekkampus

 

Postitel

Admin Assistent: Corlia Gouws

Telefoon

+27 (0)16 910 3245

Faks

 

E-pos

Corlia.gouw@nwu.ac.za

Ligging

Gebou 14K, Vaaldriehoekkampus