NWU, Potchefstroomkampus, NWU-Puksport, Personeel

NWU-PUKSPORT

PERSONEEL

 

Stoffberg, James  Naam en Postitel James Stoffberg
Direkteur : NWU-Puksport
 Telefoon +27 18 299 2907
 Faks

+27 18 299 2054

 E-pos james.stoffberg@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus
Fanie du Toit-sportterrein

Gebou K21, Kamer 101

 

 

 Naam en Postitel Corene Middleton
Sekretaresse
 Telefoon +27 18 299 2905
 Faks

+27 18 299 2054

 E-pos corene.middleton@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus
Fanie du Toit-sportterrein

Gebou K21, Kamer 102

 

 

Stroebel, Lydia  Naam en Postitel Lÿdia Stroebel
Sekretaresse
 Telefoon +27 18 299 2989
 Faks

+27 18 299 2054

 E-pos lydia.stroebel@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus
Fanie du Toit-sportterrein

Gebou K21, Kamer 104

 

 

van der Linde, Gladys  Naam en Postitel

Gladys van der Linde
Departementele Klerk

 Telefoon +27 18 299 2906
 Faks +27 18 299 2908
 E-pos  puksport@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus
Fanie du Toit-sportterrein
Gebou K21, Kamer 129

 

 

 

 Naam en Postitel Johann Sauer
Bestuurder : Binnenshuise Sportsentrum
 Telefoon +27 18 299 2914
 Faks

+27 18 299 2908

 E-pos johann.sauer@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus
Sportsentrum

 

 

 Motlhajwa, Sam  Naam en Postitel

Sam Motlhajwa
Algemene Arbeider:
Binnenshuise Sportsentrum

 Telefoon +27 18 299 2915
 Faks

+27 18 299 2908

 E-pos puksport@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus
Sportsentrum

 

 

Mokele, Roseline Naam en Postitel Roseline Mokele
Spesiale Werker:
Binnenshuise Sportsentrum
 Telefoon +27 18 299 2915
 Faks

+27 18 299 2908

 E-pos  puksport@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus
Sportsentrum, Ontvangs

 

 

Liebenberg, Terseus  Naam en Postitel Terseus Liebenberg
Bestuurder : Atletiek
 Telefoon +27 18 299 2912
 Faks

+27 18 299 2908

 E-pos terseus.liebenberg@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus


Fanie du Toit-sportterrein
Gebou K21, Kamer 116

 

 

Botha, Helene  Naam en Postitel Heléne Botha
Bestuurder: Damessport, Netbal, Tennis,  Puk-Watersport (Kano, Swem, Water-Polo)
 Telefoon +27 18 299 2911
 Faks

+27 18 299 4426

 E-pos helene.botha@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus


Fanie du Toit-sportterrein
Gebou K21, Kamer 114

 

 

 de Swardt, Conrad  Naam en Postitel Conrad de Swardt
Bestuurder : Krieket, Ringbal en Fietsry
 Telefoon +27 18 299 1056
 Faks

+27 18 299 2908

 E-pos conrad.deswardt@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus


Fanie du Toit-sportterrein
Gebou K21, Kamer 118

 

 

 Seleka, Michael  Naam en Postitel Michael Seleka
Bestuurder : Sokker en Sagtebal
 Telefoon +27 18 299 2909
 Faks

+27 18 299 2908

 E-pos Boenyana.Seleka@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus


Fanie du Toit-sportterrein


Gebou K21, Kamer 120

 

 

 Naam en Postitel
Sheldon Rostron

Bestuurder : Hokkie

 Selfoon 082 726 7440
 Faks

+27 18 299 2991

 E-pos 12874949@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus
Astro-Hokkiebane
Gebou L1

 

 Jacobs, Johan  Naam en Postitel Johan Jacobs
Organiseerder : Hokkie
 Telefoon +27 18 299 2057
 Faks

+27 18 299 2991

 E-pos johan.jacobs@nwu.ac.za
 Ligging Potchefstroomkampus


Astro-Hokkiebane


Gebou L1